Reference

Pronájem bytu bez rizika a starostí. Každý měsíc obdržíte pravidelnou platbu. Nájem vám zaplatíme bez ohledu na to, zda je byt obsazený, či nikoliv, nebo zda podnájemník platí včas.

Proč nám věřit

Vydělávají s námi

Ve svých více než 80 letech se již nedokážu starat o vše, co s pronájmem bytu souvisí. Perfektní nájemník mi přinesl klid a stálý příjem.

Jaroslava K., 2 byty v Plzni

Byt v Plzni jsem si koupil jako investici a zajištění budoucnosti pro děti. S pronájmem jsem nechtěl mít žádné starosti, raději budu čas věnovat své rodině. Přesně to jsem našel u Perfektního nájemníka.

Tomáš B. 1 byt v Plzni

Dostala jsem pracovní nabídku v Německu, tudíž je pro mne výhodné pronajmout byt Perfektnímu nájemníkovi, neboť se nemusím o nic starat. Navíc mi každý půl rok posílají fotky, jak můj byt nyní vypadá, tak mám i kontrolu.

Monika, 1 byt v Karlíně

Měl jsem smůlu na nájemníka – poškodil zařízení a byt nechal velmi zaneřáděný, neboť za ten rok asi nikdy neuklidil. U Perfektního nájemníka tedy s potěšením kvituji, že garantují, že byt dostanu ve stavu, v jakém jsem jim ho předal.

Martin, 1 byt v Libni

Zdědila jsem garsonku po babičce, kterou bych ráda nechala pro své děti, až odrostou. Známí mi říkali spoustu hororových případů s pronájmy, tak jsem měla strach, aby z pronájmu nakonec nebyla velká ztráta. Naštěstí jsem narazila na Perfektního nájemníka. Peníze chodí na účet a já se nemusím o nic starat. A podnájemníka sehnali velmi slušného.

Lída, byt na Vinohradech