Kdo jsme

Pronájem bytu bez rizika a starostí. Každý měsíc obdržíte pravidelnou platbu. Nájem vám zaplatíme bez ohledu na to, zda je byt obsazený, či nikoliv, nebo zda podnájemník platí včas.

Ing. Pavel Šmíd

Společnost Perfektní nájemník jsem založil, abych pomohl lidem, kteří se o své nemovitosti nemohli či nedokázali správně starat. První zkušenosti jsem získal ještě předtím, než jsem získal titul inženýra ekonomie. Po ukončení VŠ jsem 10 let vedl nejúspěšnější obchodní tým Raiffeisen stavební spořitelny v ČR. Díky tomu jsem se stal vyhledávaným školitelem obchodních dovedností. Posledních 15 let se věnuji už pouze nemovitostem a zejména jejich pronájmům. Získal jsem koncesní listinu na oceňování nemovitého majetku. V Perfektním nájemníkovi zodpovídám kromě oceňování také za ekonomický a právní servis.

p.smid@perfektninajemnik.cz
+420 606 241 638

Ing. Vladimíra Sedláková

Nemovitosti mě provází celým mým profesním životem. Věnovala jsem se jim už při studiu na stavební fakultě, poté jako realitní makléř s působností v Praze a po přestěhování do Plzně i zde. Od roku 2006 jsem s menšími přestávkami pracovala a pracuji také jako odhadce cen nemovitostí. Snažím se na věci kolem dívat různými pohledy, což mě právě u nemovitostí přivedlo k postupnému objevování principů Feng-shui, seznamování se s různými vlivy a energiemi, které na nás i skrze prostor, v němž se nacházíme a bydlíme, působí.

V Perfektním nájemníkovi mám na starosti koordinaci práce jednotlivých členů týmu, komunikaci navenek, shromažďování a předávání všeho, co je důležité a podstatné pro správný chod firmy.

v.sedlakova@perfektninajemnik.cz
+420 724 677 777

Ing. Michaela Trojanová

Trošku instalatér, trošku elektrikář, trošku zámečník… aniž by to bylo mým pracovním cílem, v rámci správy nemovitostí jsem nabyla spoustu zkušeností i z jiných oborů, což mi usnadňuje efektivní a flexibilní péči o svěřené nemovitosti. Spolu s našim týmem tak v podstatě není problém, se kterým bych si neporadila ku spokojenosti našich klientů. Na trhu realit se pohybuji nemalou řadu let a s každým klientem navazuji individuální vztah s ohledem na jeho požadavky. O svěřené nemovitosti se starám jako o vlastní…zkrátka jsem váš Perfektní nájemník.

m.trojanova@perfektninajemnik.cz
+420 775 226 008

Bc. Jiří Voříšek

Nemovitostem jsem se začal věnovat již při studiu na vysoké škole a mojí parketou jsou především nejrůznější technická a technologická řešení v nemovitostech. Dokáži si poradit s výběrem topného systému stejně dobře, jako vybrat kuchyňské spotřebiče či najít nejvhodnější skladbu podlahových krytin. V Perfektním nájemníkovi mám na starost kontrolu bytů a drobné opravy v bytech. Dokáži si však velmi dobře poradit i s otázkou nastavení správné výše pronájmu s ohledem na specifika vaší nemovitosti.

j.vorisek@perfektninajemnik.cz
+420 774 716 766

Bc. Lenka Procházková

Jsem tu pro Vás v případě jakýchkoliv dotazů a při řešení organizačních záležitostí. Při studiu ekonomické fakulty, jsem našla svou vášeň pro organizaci a pořádek. Mám ráda, když je vše „zaúčtované“ správně, jednoduše a přehledně. To bude i mým cílem při naší spolupráci. Zajistit, aby pro Vás byla co nejjednodušší, měli jste o všem přehled a jistotu, že vše funguje, jak má.

l.prochazkova@perfektninajemnik.cz
+420 604 904 957
Garantovaný nájem - Lenka Procházková